RSS Feed for This Post

Son 4 yılda en çok okunan ve tartışılan yazılar

 1. PKK… Ters giden nedir? Bundan sonra nereye?
 2. Küresel ısınma çok iyi bir şeydir
 3. Evrimcilerin iç hastalıkları
 4. Kemalizm Nedir?
 5. Kurtlu hilal
 6. Zorunlu Askerlik Kalkarsa
 7. Fethullah Gülen Cemaati
 8. Şeytan Ayetleri Vakası
 9. Dağlara, Ormanlara, Doğaya Doğru Yol Aldık…
 10. Lokumcu Cemilzade ve Türk Silahlı Kuvvetleri

Trackback URL

ÖNEMLİ

--------------------------------------------------------------------

Tüm yazı, yorum ve içerikten imza sahipleri sorumludur. Yayımlanmış olmaları, bu görüşlere katıldığımız anlamına gelmez.

Hakaret içerse dahi bütün yorumlar birer fikir eseridir. Ama bu siteye ilk kez yorum yazıyorsanız, yorum kurallarına gözatın yine de.

Not: Sitenin ismini dert etmeyin, “derinlik” üzerine bayağı bir geyik yaptık, henüz söylenmemiş bir şey bulmanız oldukça zor :)

Editörle takışmayın, o da bir anne-babanın evlâdıdır, sabrının sınırı vardır. Siz haklı bile olsanız alttan alın, efendilik sizde kalsın.

Sitenin iç işleriyle ilgili yorum yapmayın, aklınıza takılan soruları iletişim kutusundan sorun, kol kırılsın, yen içinde kalsın.

Kendi nezaketinizi bize endekslemeyin, bizden daha nazik olarak bizi utandırın. Yanlış ve eksik şeylerden şikayet etmek yerine bilgi ve yeni bakış açısı sunarak tamamlayın, düzeltin, tevazu ile öğretin bize bildiklerinizi.

Bu kurallara başkasının uyup uymamasına aldırmayın, siz uyun. Bütün yorumları hızla onaylanan EN KIDEMLİ YORUMCULAR arasındaki nizamî yerinizi alın.

--------------------------------------------------------------------
 • Siz de fikrinizi belirtin