RSS Feed for This Post

Futbol klüpleri, mafya, eroin, fuhuş vs (2)

Futbol klüpleri, mafya, eroin, fuhuş vs (2)Futbol klüpleri, mafya, eroin, fuhuş vs (2)

Kolombiya da tıpkı Meksika gibi mafyanın sporu « sevdiği » ülkelerden biri. Geçtiğimiz 5 yıl içinde 900 tondan fazla kokain ve 10 milyar dolara yakın bir para futbol sayesinde aklandı. En iyi « yıkayan » klüpler şunlar : Santa Fe, America de Cali, Unión Magdalena ve Deportivo Pereira. 1980’li yıllarda da Kolombiya’nın ünlü uyuşturucu patronları Pablo Escobar ve Rodriguez Orejuela futbola « çok özel » bir ilgi gösteriyorlardı. TBMM’li futbol-severlere ve şike-severlere duyurulur!

… Bu konuda okumak için…

Trackback URL

 1. 2 Yorum

 2. Yazan:ülkücü Tarih: Feb 22, 2012 | Reply

  İyide bu konunun MHP ile ne alakası var… Ayıp ya..

 3. Yazan:idris Tarih: Feb 23, 2012 | Reply

  Fenerbahçeli malum futbolcuyu Fenerbahçe alırken devreye Beşiktaş da girince ülkücülere başvurmuşlardı. Fenerli Ülkücüler, Beşiktaşlı Ülkücülere baskın gelince işi Fener bitirmişti 🙂

  al sana MHP. bu ülkede hangi pisliği kaldırsan altında bir Ülkücü çıkar.

 1. 2 Trackback(s)

 2. Jul 3, 2012: AKP, Futbol ve Beyaz Kadın Ticareti : Derin Düşünce
 3. Jul 11, 2012: Futbol klübü kara para aklar mı? : Derin Düşünce

ÖNEMLİ

--------------------------------------------------------------------

Tüm yazı, yorum ve içerikten imza sahipleri sorumludur. Yayımlanmış olmaları, bu görüşlere katıldığımız anlamına gelmez.

Hakaret içerse dahi bütün yorumlar birer fikir eseridir. Ama bu siteye ilk kez yorum yazıyorsanız, yorum kurallarına gözatın yine de.

Not: Sitenin ismini dert etmeyin, “derinlik” üzerine bayağı bir geyik yaptık, henüz söylenmemiş bir şey bulmanız oldukça zor :)

Editörle takışmayın, o da bir anne-babanın evlâdıdır, sabrının sınırı vardır. Siz haklı bile olsanız alttan alın, efendilik sizde kalsın.

Sitenin iç işleriyle ilgili yorum yapmayın, aklınıza takılan soruları iletişim kutusundan sorun, kol kırılsın, yen içinde kalsın.

Kendi nezaketinizi bize endekslemeyin, bizden daha nazik olarak bizi utandırın. Yanlış ve eksik şeylerden şikayet etmek yerine bilgi ve yeni bakış açısı sunarak tamamlayın, düzeltin, tevazu ile öğretin bize bildiklerinizi.

Bu kurallara başkasının uyup uymamasına aldırmayın, siz uyun. Bütün yorumları hızla onaylanan EN KIDEMLİ YORUMCULAR arasındaki nizamî yerinizi alın.

--------------------------------------------------------------------
 • Siz de fikrinizi belirtin