Künye

YAYINLANAN YAZILAR KESİNLİKLE KALDIRILAMAZ. LÜTFEN YAZI GÖNDERMEDEN ÖNCE KARAR VERİN. YAYINLANMAK ÜZERE YAZI GÖNDEREN HER YAZAR BU KURALI PEŞİNEN KABUL ETMİŞ OLUR.

Site Sahibi: Mehmet Yılmaz

İçerik Sağlayıcı – Yayın Sorumlusu: Mehmet Yılmaz

İletişim Adresi: 25 rue du Théâtre 75015 Paris / FRANSA

Nedir?

Derin Düşünce, fikirlerini paylaşmak isteyen insanlara açık bir düşünce platformudur.

Siteyi tanımak için:

Site hayatını yakından takip etmek ve daha aktif biçimde katılmak için MUTLAKA OKUNMASI gereken yazılar:

 1. Şu kamplaşmadan kurtulalım mı?
 2. Kadınlar sessizlikten çıkıyor, yazıyor, konuşuyor, paylaşıyor!
 3. Derin Düşünce’lerimizdeki hanımeli kokusu »
 4. Derin Düşünce’nin Geleceği »
 5. Her Türk yazar doğar! »
 6. Derin Düşünce Bir Yaşında! »
 7. Derin Düşünce 2 yaşında! »
 8. Sansür ve site hayatı »
 9. Okumadan yazmak, dolmadan boşalmak…
 10. Ayy bu yazınız çok uzun, hiç vaktim yok!
 11. Derin Düşünce ile Yeni Bir Röportaj

 

künyeKünyeDerin Düşünce nedir?

Sitemizde siyasetten tarihe, kadın haklarından felsefeye, sanattan bilime kadar bir çok konudan bahsediyoruz. Ama zaman zaman da kendimizden söz ediyoruz. Derin Düşünce nedir? Sitenin geçmişi, geleceği, ortak projeler, yazar olmak isteyenlere öneriler, okunma istatistikleri… Derin Düşünce’nin bir kimliği, tarihi ve kendine has “yaşam” tarzı var. Eğer aramıza yeni katıldıysanız bu kitap “yöre halkına” kaynaşmanızı kolaylaştıracaktır :) künyeKünye

Yazilarinizi WORD formatinda bu adrese gönderin: myilmaz.fransa@gmail.com

ÖNEMLİ:

1. Site, net üzerinden arzu eden kişilerin gönderdiği yazıları yayınlayan bağımsız bir platformdur. Yazısı yayınlanan yazarlar kendi aralarında organik bir bağa sahip değillerdir. Sitenin herhangi bir siyasi parti, örgüt ya da kurumla ilişkisi bulunmamaktadır.

2. Yazılar üzerine yapılan yorumların sitede yer alması, bunların içerik sağlayıcı ya da siteye yazı gönderen diğer yazarlar tarafından benimsendiği ve desteklendiği anlamına kesinlikle gelmez. Aksine, farklı ve karşıt görüşleri ifade eden yazı ve yorumlar da yayınlanmaktadır.

4. Hakaret içerse dahi bütün yorumlar birer fikir eseridir. Ama neyin yayınlanmaya değer olduğuna karar vermek editörün tasarrufundadır. Saldırgan, düzeysiz üslup veya konuyla ilgisiz yorumlar reddedilebilir.

5. Sitede yayınlanan tüm yazı, yorum ve içerikten imza sahiplerinin kendileri sorumludur. Her yazar bağımsızdır ve sadece kendi imzasını taşıyan yazıdan/yorumdan sorumludur. İçerik sağlayıcı gerek görürse düzeltmeler yapabilir. Gönderilen makaleler ve yorumlar sitedeki kitaplara dahil edilebilir.

Ödüllerimiz

Sitemiz Türkiye’nin en güvenilir kurumlarinca ilgi ile takip edilmekte, düzenli olarak iltifatlara ve ödüllere layik görülmektedir. Bu kisi ve kurumlara tesekkür ediyoruz. Onlarin güvenlerine layik olabilmek için daha da çok çalismayi bir görev biliriz. Iste ödüllerimiz: