RSS Feed for This Post

Bu pazartesi söz Cemile Bayraktar’da

Yazarlarımızdan Cemile Bayraktar’ın 28 şubat ve başörtüsü yasakları ile ilgili Genç Yaklaşım dergisine verdiği röportajı buradan indirebilirsiniz.

Bu pazartesi söz Cemile Bayraktar'daBu pazartesi söz Cemile Bayraktar'da

Trackback URL

  1. 1 Yorum

  2. Yazan:Mustafa Akbaş Tarih: Feb 14, 2011 | Reply

    Bir ordunun görevi ülkesini korumak ve savas aninda savunmaktir.Ama gelgelim TSK bunu anlamis degil ikide bir ülkenin yönetimine el atar ve ortaligi yakar kavurur.

ÖNEMLİ

--------------------------------------------------------------------

Tüm yazı, yorum ve içerikten imza sahipleri sorumludur. Yayımlanmış olmaları, bu görüşlere katıldığımız anlamına gelmez.

Hakaret içerse dahi bütün yorumlar birer fikir eseridir. Ama bu siteye ilk kez yorum yazıyorsanız, yorum kurallarına gözatın yine de.

Not: Sitenin ismini dert etmeyin, “derinlik” üzerine bayağı bir geyik yaptık, henüz söylenmemiş bir şey bulmanız oldukça zor :)

Editörle takışmayın, o da bir anne-babanın evlâdıdır, sabrının sınırı vardır. Siz haklı bile olsanız alttan alın, efendilik sizde kalsın.

Sitenin iç işleriyle ilgili yorum yapmayın, aklınıza takılan soruları iletişim kutusundan sorun, kol kırılsın, yen içinde kalsın.

Kendi nezaketinizi bize endekslemeyin, bizden daha nazik olarak bizi utandırın. Yanlış ve eksik şeylerden şikayet etmek yerine bilgi ve yeni bakış açısı sunarak tamamlayın, düzeltin, tevazu ile öğretin bize bildiklerinizi.

Bu kurallara başkasının uyup uymamasına aldırmayın, siz uyun. Bütün yorumları hızla onaylanan EN KIDEMLİ YORUMCULAR arasındaki nizamî yerinizi alın.

--------------------------------------------------------------------
  • Siz de fikrinizi belirtin