RSS Feed for This Post

Saadet Partisi Gençlik Kolları

Saadet Partisi Gençlik KollarıSaadet Partisi Gençlik Kolları

Trackback URL

 1. 3 Yorum

 2. Yazan:Ahmet Somut Tarih: Nov 8, 2010 | Reply

  Sabah sabah hakketen kopardı şimdi bu resim.. Soldan 3.’sü çok yaşlı durmuyor aslında. En fazla 50 falandır. Korkarım Erbakan merhum olunca ona da yukarıda bir yerlerdeki “hortlayın gelin mezardan” içerikli videolar yapılacak.

 3. Yazan:Mustafa Akbaş Tarih: Nov 8, 2010 | Reply

  Saadet partisi siyaset alanda herhangi bir rol oynayamaz.2011 secimlerin sonuclari belli bile. 1. Türkiye partisi AKP kazanip hükümeti kuracak.
  2. Kemalist ve Alevilerin destekledigi Fasist yapili CHP.
  3. Secime Bagimsiz katilan PKK destekli Kürd adaylar.
  Hatta PKK destekli Kürd adaylari irkcilik yapmayi birakirlarsa ikinci parti olabilirler.

  MHP % 8 oy alip yaylalara ulumaya giderler:-)

 4. Yazan:LAZ Tarih: Mar 13, 2013 | Reply

  Siz hangı evrende yaşıyorsunuz.d sp genclık teşkılatı Türkiyenın en dınamık sıyası rolu durumunda

ÖNEMLİ

--------------------------------------------------------------------

Tüm yazı, yorum ve içerikten imza sahipleri sorumludur. Yayımlanmış olmaları, bu görüşlere katıldığımız anlamına gelmez.

Hakaret içerse dahi bütün yorumlar birer fikir eseridir. Ama bu siteye ilk kez yorum yazıyorsanız, yorum kurallarına gözatın yine de.

Not: Sitenin ismini dert etmeyin, “derinlik” üzerine bayağı bir geyik yaptık, henüz söylenmemiş bir şey bulmanız oldukça zor :)

Editörle takışmayın, o da bir anne-babanın evlâdıdır, sabrının sınırı vardır. Siz haklı bile olsanız alttan alın, efendilik sizde kalsın.

Sitenin iç işleriyle ilgili yorum yapmayın, aklınıza takılan soruları iletişim kutusundan sorun, kol kırılsın, yen içinde kalsın.

Kendi nezaketinizi bize endekslemeyin, bizden daha nazik olarak bizi utandırın. Yanlış ve eksik şeylerden şikayet etmek yerine bilgi ve yeni bakış açısı sunarak tamamlayın, düzeltin, tevazu ile öğretin bize bildiklerinizi.

Bu kurallara başkasının uyup uymamasına aldırmayın, siz uyun. Bütün yorumları hızla onaylanan EN KIDEMLİ YORUMCULAR arasındaki nizamî yerinizi alın.

--------------------------------------------------------------------
 • Siz de fikrinizi belirtin